W dzisiejszym DoRzeczy jest mój artykuł pt. Bądź zusoodporny w którym pokazuję jak uniknąć nędzy na emerydziurze. Poniżej fragment:

“Osoby młode i w wieku średnim, które obserwują relatywnie dobrze żyjących emerytów często zakładają, że tak będzie zawsze, że jak oni za 20-30-40 lat przejdą na emerytury to też będą mieli dochody nieco lepsze od młodego pokolenia wychowującego dzieci i będą mieli podobny dostęp do ochrony zdrowia. Niestety, jest to całkowicie błędne przekonanie, bo przyszłych emerytów czeka nędza, a ZUS będzie w miejsce emerytur wypłacał emerydziury, czyli głodowe świadczenia które nie starczą na przeżycie.”

Ukazał się również: mój artykuł w Rzeczpospolitej (dodatek Dobra firma, strona F4) w którym pokazuję, że raport Doing Business Banku Światowego mierząc warunki upadłości realizuje cele lobbingowe banksterów zmiast mierzyć to co ważne dla gospodarki.

W dzisiejszym artykule w Dzienniku Gazecie Prawnej pt. Polacy są zadowoleni, ale emigrują i nie stać ich na dzieci” pokazuję niektóre wnioski z raportu wstępnego z Diagnozy społecznej 2013.

A tutaj jest wywiad ze mną na portalu wpolityce.pl, w którym pokazuję, że żebrak nigdy nie zostanie szlachcicem.