Jeżeli jeszcze nie kupili Państwo prezentu na święta, mam trzy propozycje. To dobre prezenty dla ludzi którzy chcą zrozumieć co się dzieje w światowej i polskiej gospodarce, szukają inspiracji, wzorców, chcą uniknąć błędnych decyzji życiowych.To moje trzy książki wydane w minionych dwóch latach:

  1. Go global – historie sukcesu polskich firm, które zdobyły rynki zagraniczne. Unikalne wywiady z właścicielami i prezesami firm, lepsze niż studia MBA.

  2. Ekonomia w matriksie – ujawniam jakie mechanizmy rządzą finansami i ekonomią, pokazuję jak uniknąć błędnych decyzji życiowych, oraz jakie decyzje prowadzą do sukcesu zawodowego.

  3. Królowie innowacji w usługach finansowych – rządy PO doprowadziły do katastrofy innowacyjności w Polsce. Ale na przekór rządzącym w jednym sektorze innowacyjność eksplodowała, to usługi finansowe. O ile na świecie ta innowacyjność doprowadziła do katastrofy, w Polsce przyniosła ludziom wiele korzyści. Książka opisuje te innowacje – uznane w skali światowej – oraz ludzi którzy je tworzyli.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.