Poniżej przestawiam ranking artykułów naukowych (working papers) na Social Science Research Network w dwóch dziedzinach, nauk politycznych i ekonomii. Moje artykuły zajmują czołowe miejsca w obu rankingach, w tym w naukach politycznych miejsce pierwsze i trzecie. Zdystansowałem Harvard.

Najpierw nauki polityczne. Pierwsza pozycja to raport o metodach lobbingu w Polsce, przemilczany w głównych mediach z wiadomych powodów, ale pobrany po cichu z Internetu ponad 10,000 razy, bo ujawnia metody tworzenia takiego prawa w Polsce, które pozwala grupom nacisków zawłaszczać państwo i kosztem interesu publicznego.

ekonomii mój artykuł zajmuje drugie miejsce. To ten który jest trzeci w naukach politycznych, przedstawia nową koncepcję organizacji Unii Europejskiej. To alternatywa wobec obecnych chorych planów wdrożenia unii bankowej i fiskalnej, które wkrótce się załamią z wielkim hukiem …

 

Z kolei moja nowa książka Go global! jest trzecia na liście bestsellerów wśród książek biznesowych, mimo że ukazała się dopiero kilka dni temu: