Miło mi poinformować, że od 2005 r. Akademia Finansów, która weszła w skład Akademii Finansów i Biznesu Vistula daje możliwość uzyskania stopnia naukowego doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie ekonomia. Do tej pory Uczelnia wypromowała już 53  doktorów.

Doktoraty obronione na uczelni są na najwyższym poziomie, o czym świadczy przyznanie kilkanaście dni temu przez Komitet Regionów Unii Europejskiej naszej nowo wypromowanej doktor jednego z pięciu najwyższych wyróżnień za prace doktorskie.

Więcej o możliwości uzyskania stopnia naukowego doktora nauk ekonomicznych na Akademii Finansów i Biznesu Vistula, można się będzie dowiedzieć podczas konferencji, która odbędzie się w siedzibie Uczelni, Warszawa ul. Stokłosy 3, w AULI A1 w czwartek, 20 grudnia br. o godz. 14.00. Podczas konferencji wystąpią JE Ambasador Turcji w Polsce oraz wybrani przedstawiciele naszej kadry profesorskiej. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Wkrótce zaproszę do współpracy osoby które chcą napisać doktorat z ekonomii na AFiBV pod promotorskim nadzorem autora bloga.