Ponieważ media donoszą że znikają aktywa Amber Gold uprzejmie donoszę, że znalazłem niektóre aktywa. Na zdjęciu powyżej jest opuszczone stoisko tej firmy w galerii Jantar w Słupsku. Jeszcze kilka dni temu była tu doradczyni, która tłumaczyła klientom galerii jakie korzyści można odnieść z inwestycji w produkty inwestycyjne Amber Gold.

Ten wpis to nie jest żart. Jestem zdumiony, jak nieskuteczne jest polskie państwo w ściganiu przestępstw finansowych. Nawet teraz, gdyż już wiadomo że to było oszustwo, państwo nie robi nic, żeby pomóc ludziom odzyskać jak najwięcej pieniędzy. Na przykład Amber Gold prawdopodobnie miało bardzo dużo takich stoisk jak na zdjęciu, miało wynajęte oddziały, wynajętą powierzchnię reklamową. Jeżeli zapłaciła z góry za te pomieszczenia i powierzchnię reklamową, to możnaby w trybie pilnym sprzedać/wynająć je innym firmom z rabatem, a przychód powiększyłby masę upadłościową firmy.

A tak, zdesperowanym ludziom pozostaje działanie na własną rękę. Stoisko na zdjęciu ma na wyposażeniu dwa krzesła i solidne blaty.