W związku z dynamicznym rozwojem Uczelni Vistula poszukuję doktora informatyki do pracy na uczelni. Wymagania: doktorat z informatyki, wiek poniżej 40 lat, dobry dydaktyk, zdolności organizacyjne, umiejętność nawiązywania współpracy z biznesem, znajomość języka angielskiego. Oferujemy: pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, możliwość realizacji celów badawczych i biznesowych.

Osobie z odpowiednim dorobkiem badawczym i/lub w dziedzinie doradztwa biznesowego możemy zaoferować funkcję Dyrektora Instytutu Informatyki, alternatywnie możemy zaproponować etat dydaktyczno-badawczy, z pewnymi obowiązkami organizacyjnymi. Zatrudnimy osobę wyłącznie na pierwszy i jedyny etat na Uczelni Vistula.

Osoby zainteresowane tą ofertą proszę o przesłanie dwóch stron w pdf-ie na adres: rektorat(małpka)vistula.edu.pl: jedna strona jako skrót CV, zawierający kluczowe informacje, druga to jednostronicowy  list który przekona mnie, że autor listu to właściwa osoba na to stanowisko.