13 maja 2012 roku (niedziela) w godzinach 10:00 – 17:00 w Hali sportowej ARENA URSYNÓW w Warszawie odbędzie się Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o PUCHAR KONTYNENTÓW, którego organizatorami są: Uczelnia Vistula i Wyższa Szkoła Turystyki i Rekreacji. Partnerami wydarzenia są m. in :  Akademicki Związek Sportowy oraz Instytut Dialogu Dunaj. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Polski Związek Piłki Nożnej oraz Burmistrz Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy, p. Piotr Guział.

Uczestnikami turnieju będą studenckie drużyny sportowe z różnych krajów na kilku kontynentach. Zapowiada się ostra rywalizacja, gdyż na parkiecie Hali Arena Ursynów o wygraną walczyć będą drużyny ze wielu krajów m.in. z Turcji, Włoch, Nigerii, Portugalii, Gruzji, Chin, Uzbekistanu, Ukrainy, Bułgarii, Tadżykistanu, Wietnamu oraz reprezentanci Polski.

Głównym celem projektu jest przede wszystkim dobra zabawa, ale także integracja międzynarodowej społeczności akademickiej oraz budowanie porozumienia między różnymi narodami i kulturami.  Jako ciekawostka można dodać, że grają nie tylko mężczyźni, ale w drużynie Włoch zobaczymy też trzy urodziwe reprezentantki tego kraju studiujące na Vistuli.

W programie imprezy przewidziano: zawody sportowe, pokazy artystyczne, prezentacje taneczne i sztuk walki oraz konkursy z nagrodami.

Wstęp na PUCHAR KONTYNENTÓW jest bezpłatny. Do kibicowania drużynom z kilku kontynentów zapraszamy zarówno żarliwych fanów piłki nożnej, jak i całe rodziny. Dobra zabawa gwarantowana.

Więcej informacji na stronie Uczelni Vistula – www.vistula.edu.pl oraz na fejsie.