Otrzymałem informację, że padł serwer w trakcie transmisji konferencji prasowej, widocznie ilość oglądających była zbyt duża. Poniżej są linki do uzasadnienia dla stworzenia funduszu i do karty funduszu wyjaśniającej zasady działania i opłaty.

Tutaj jest link do artykułu w Financial Times o powstaniu funduszu Eurogeddon. A tutaj jest link do komentarzy w polskiej prasie za pośrednictwem Google news.

W oknie poniżej skrót z konferencji:

A w kolejnym oknie zapis z całej prezentacji:

W kolejnym oknie zapis konferencji wraz ze slajdami.

Ponieważ było bardzo dużo wejść na stronę i serwer tego nie wytrzymał, administrator tymczasowo wprowadził 10-minutowe cache-owanie, więc zmiany na stronie, w tym komentarze pojawiają się z 10 min opóźnieniem. Po zmianie serwera na większy sytuacja powróci do normy.

Dzisiaj (wtorek) o 11:00 rozpocznie się konferencja prasowa dotycząca stworzenia nowego funduszu inwestycyjnego pod nazwą Eurogeddon, który oferuje wysoką stopę zwrotu w scenariuszu bankructwa Grecji i innych krajów południa Europy, a także zapewnia bezpieczeństwo środków w przypadku systemowego run-u na banki w Unii Europejskiej. Konferencję będzie można oglądać na żywo w oknie poniżej.

Tutaj jest link do mojego poniedziałkowego artykułu w Uważam Rze o inwestowaniu w kryzysie. Przypominam dwa mało znane w Polsce artykuły amerykańskich guru ekonomicznych.