Dziennikarze zagraniczni proszą mnie o wywiady na temat polskiej gospodarki. Dzisiaj o 10:30 udzieliłem 10-minutowego wywiadu telewizji CNBC Europe, a w czwartek wywiad ze mną przeprowadzi reporterka Le Figaro. Ciekawe ilu innych kandydatów do parlamentu, nie pełniących żadnych funkcji publicznych, zagraniczne media proszą o opinie.

W gazecie Echo Targówka ukazał się wywiad ze mną pt. Dość wszechwładzy urzędników, można przeczytać tutaj.

O 18:30 komentowałem pomysły polityków na politykę prorodzinną dla Polsat News/TV Biznes, w środę lecę na jeden dzień na Forum Nowych Idei do Sopotu, w czwartek mam wziąć udział w debacie na temat gospodarki organizowanej przez organizacje studenckie. W piątek szykujemy kolejną konferencję w Senacie, temat będzie bardzo ciekawy, na razie to niespodzianka. W międzyczasie w mediach są moje spoty wyborcze (TV i radio, w ramach darmowego czasu), a na mieście przybywa moich bilboardów i plakatów. W sobotę organizujemy grę praską i być może będę gotował bigos na Różyckim, jak uda się wszystko zgrać w czasie.

Aha, w piątek ukaże się mój felieton w Rzeczpospolitej, który właśnie piszę.

W niedzielę (2-go października) o 22:30 będę przez 45 minut odpowiadał na pytania telewidzów w Superstacji. Odpowiem na każde pytanie!!!

W następnym tygodniu będzie jeszcze więcej wydarzeń.