Startuję w wyborach do Senatu z poparciem ruchu “Unia Prezydentów – Obywatele do Senatu” z okręgu numer 42 w Warszawie który obejmuje następujące dzielnice: Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Wesoła. To dla mnie naturalny wybór bo urodziłem się i wychowałem na Pradze Południe.

Mam dwa tygodnie na zdobycie ponad 2000 podpisów osób które są zameldowane w tych dzielnicach Warszawy. Zwracam się do Państwa o poparcie mojej kandydatury i o wsparcie w zbieraniu podpisów. Może mieszkacie Państwo w tych dzielnicach i możecie podpisać listę z poparciem mojej kandydatury ( i jeszcze przekonać sąsiadów), a jeżeli nie to może znacie kogoś kto jest zameldowany w moim okręgu wyborczym.

Tutaj jest link do listy na której – po wydrukowaniu – można złożyć podpis wraz z danymi osobowymi. Podpisy muszą być w oryginale, więc mam prośbę o przesłanie (lub dostarczenie) listy z podpisami do siedziby uczelni której jestem rektorem: Uczelnia Vistula, ulica Stokłosy 3, 02-787 Warszawa. Uczelnia mieści się 200 metrów od stacji metra Stokłosy.

Tutaj jest link do mojego krótkiego życiorysu, który będę wykorzystywał podczas wyborów, po uwagach które otrzymałem od czytelników bloga, za które serdecznie dziękuję.

Osoby które chciałyby mnie wesprzeć przy zbieraniu podpisaów lub w kampanii proszę o kontakt z moim sztabem wyborczym:

Elżbieta Kwiecińska 602264653  elzb.kwiecinska (małpka) gmail.com
Damian Rowiński 506325794 damian.rowinski (małpka) gmail.com.
Nikodem Ryćko 500303174 nikodem_rycko (małpka) wp.pl

Przy przesyłaniu/dostarczeniu list z podpisami mam prośbę o ewentualne pozostawienie kontaktu mailowego do Państwa. Pełniąc funkcję senatora chciałby pozostać w bliskim kontakcie w moimi wyborcami i konsultować działania oraz projekty aktów prawnych, które planuję przygotować podczas pracy w Senacie. W ten sposób razem będziemy budować społeczeństwo obywatelskie

Zapraszam moich sympatyków na ogólnopolskie spotkanie ruchu Obywatele do Senatu które odbędzie się 20.08 (sobota) o godzinie 12.00. Miejsce spotkania: Politechnika Warszawska – Instytut Fizyki, ul. Koszykowa 75 Warszawa. Podczas spotkania zostaną zaprezentowani kandydaci do Senatu. Podczas spotkania będę zbierał podpisy osób popierających moją kandydaturę.

Dobre pomysły na skuteczną kampanię wyborczą proszę przesyłać na adres rybinski (na serwerze) rybinski (kropka) eu

Ukazał się mój najnowszy felieton w Rzeczpospolitej pt. Eksperyment myślowy, oraz wywiad w Super Expressie na temat mojego startu w wyborach.