Rusza moja kampania wyborcza, zbieramy podpisy poparcia w wyborach do Senatu, każdy głos/podpis sie liczy, w post-cie poniżej napisałem jak można pomóc.

Jutro (w poniedziałek) ukaże się obszerny wywiad ze mna w Uważam Rze, tutaj jest zajawka. Redakcja zatytułowała wywiad “Nadchodzi nowy wielki kryzys”, ale sam wywiad jest wielowątkowy. Ukaże się też mój felieton w Dzienniku Gazecie Prawnej pt. “W oczekiwaniu na Wunderwaffe“. Pokazuję w tym felietonie dlaczego Ben Bernanke (czyli Ten Którego Słowa Tak Wiele Znaczą) nie ma żadnego skutecznego narzędzia powstrzymania paniki na giełdzie i że banki centralne tylko opóźniają to co nieuniknione, czyli wielkie oddłużenie, które wywoła recesję.

W poniedziałek rano o 8:05 będę na żywo w salonie politycznym radiowej Trójki. Szykujemy też odpowiedź na zaproszenie premiera Tuska do merytorycznej debaty, szczegóły jutro.

Tutaj jest komentarz Eryka Mistewicza, który twierdzi że kryzys wizerunkowo wzmocni Tuska. Zauważa też, że popełniam błąd i jestem postrzegany jak ten który przeszkadza rządowi naprawiać finanse publiczne. Jest problem jak można przeszkadzać w nicnierobieniu?

Tutaj jest streszczenie mojego wystąpienia w Trójce, tutaj całe wystąpienie, a tutaj mój wywiad w TOK FM. Tutaj jest mój artykuł z Rzeczpospolitej pt. Pieniądze stoją na ulicy. W przyszłym tygodniu ukaże się wywiad ze mną w Gościu niedzielnym, będzie poświęcony ocenie perspektyw sytuacji gospodarczej.