W piątek zupełnie przypadkowo jednocześnie w Dzienniku i Rzeczpospolitej ukazał się mój artykuł pt. Tsunami Tuska. W tym artykule oceniam na podstawie twardych oficjalnych danych, czy Tusk ma potencjał do wygenerowania trzeciej fali modernizacji Polski, co zapowiadał na łamach Gazety Wyborczej. Moja analiza pokazuje, że Tusk ma potencjał do wygenerowania podatkowego Tsunami, które zmiecie polskie firmy.

Szykuję artykuł do poniedziałkowego Dziennika Gazety Prawnej, w którym ujawnię mroczną, głęboko ukrywaną tajemnicę rządu Tuska.

Tak jak obiecałem, w dzisiejszym Dzienniku GP udowadniam, że ministrem finansów w rządzie Tuska jest Ewa Kopacz, która funduje nam drakońskie cięcia wydatków na refundację leków, ale przeprowadzone w tak bezsensowny sposób, że wykończą polski przemysł farmaceutyczny i uderzą głównie w rodziny o niskich dochodach.

Pozdrowienia z Pune w Indiach, gdzie podpisuję umowę o współpracy między moją Uczelnią Vistula i największą prywatną uczelnią w Indiach: Bharati Vidyapeeth Deemed University.