Dzisiaj, w dzień kobiet, rząd podjął decyzję, która skazuje miliony kobiet na głodowe emerytury, miliony mężczyzn też. Uważam, że obywatele nie powinni stać z boku i przyglądać się jak rząd prowadzi kraj prosto w objęcia kryzysu finansów publicznych, odkładając potrzebne reformy i zajmując się kreatywną księgowością.

Wzywam wszystkich którzy chcą się temu przeciwstawić do obywatelskiego działania, z wykorzystaniem instrumentów prawnych, które daje na polskie państwo prawa. Tutaj są szczegóły.

Rada Główna Business Center Club (której jestem członkiem) poparła dzisiaj moją inicjatywę złożenia pozwu zbiorowego przeciw rządowi jeżeli ustawa wejdzie w życie, zaskarżenia ustawy do Trybunału Konstytucyjnego oraz wprowadzenia istotnych zmian do projektu usatwy.  [Dzisiaj, w dzień kobiet, rząd podjął decyzję, która skazuje miliony kobiet na głodowe emerytury, miliony mężczyzn też. Uważam, że obywatele nie powinni stać z boku i przyglądać się jak rząd prowadzi kraj prosto w objęcia kryzysu finansów publicznych, odkładając potrzebne reformy i zajmując się kreatywną księgowością.

Wzywam wszystkich którzy chcą się temu przeciwstawić do obywatelskiego działania, z wykorzystaniem instrumentów prawnych, które daje na polskie państwo prawa. Tutaj są szczegóły.

Rada Główna Business Center Club (której jestem członkiem) poparła dzisiaj moją inicjatywę złożenia pozwu zbiorowego przeciw rządowi jeżeli ustawa wejdzie w życie, zaskarżenia ustawy do Trybunału Konstytucyjnego oraz wprowadzenia istotnych zmian do projektu usatwy. ](http://www.bcc.org.pl/Artykul.242.0.html?&no_cache=1&tx_ttnews[tt_news]=3034&tx_ttnews[backPid]=3) jest stanowisko BCC.

Wezwanie do pozwu zbiorowego przedstawiłem rano w TVN24, będę o tym mówił dłużej w TVP2 o 16:15 i w TOK FM o 17:05, krótkie informacje ukażą się we wszystkich ważnych mediach.  Osoby gotowe poprzeć ewentualny pozew proszę o wpis na stronie ideosfera.pl. Nie dajmy się traktować jak stado baranów które można bezkarnie strzyc.