Mam wystąpienie na konferencji organizowanej przez MSWiA w dniu 12 maja w gmachu Biblioteki Narodowej poświęcone Internetowi. Temat wystąpienia to “Jak Internet może pomóc zbudować w Polsce najbardziej konkurencyjną gospodarkę w Europie?”

Mam sporo pomysłów na to wystąpienie, ale proszę wszytkich, którzy mają pomysły na to jaką rolę powinien odgrywać Internet we wspieraniu rozwoju gospodarczego Polski, o podrzucenie komentarza.  Szczególnie zależy mi na pomysłach, które pozwalają na wdrożenie e-administracji, tak żeby żyło nam się prościej i wygodniej, na technikach wdrażania crowdsourcingu w procesie podejmowania decycji, na wdrożeniu dzielenia się wiedzą i na roli Internetu w łamaniu silosów w polskiej administracji publicznej. Ale dobry będzie każdy pomysł.

Dodane później: prezentacja przedstawiona na konferencji została bardzo dobrze przyjęta, wykorzystałem wiele otrzymanych uwag (nie wszystkie bo miałem tylko 20 minut), wszystkim serdecznie dziękuję. Szefostwo resortu MSWiA zapraszało wszystkich chętnych do zgłaszania uwag na stronie … zapomniałem jakiej,  a na głownej stronie resortu nie mogłem znaleźć, jak ktoś wie proszę o zostawienie komentarza.